Inwentaryzacja

Inwentaryzacja

Inwentura, spis z natury, ewidencja środków trwałych. Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie inwentaryzacji oraz księgowości. Nie trać czasu i pieniędzy na wątpliwe działania i nieefektywne inwestycje. Zapraszamy do współpracy.

więcej

Nasze usługi

  • Inwentaryzacja
  • Spis z natury
  • Środki trwałe
  • Referencje
więcej

Partnerzy

Referencje

Lista naszych Klientów jest już bardzo długa i szeroka. Przedsiębiorstwo Inwentura świadczy swoje usługi zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i wielooddziałowych korporacji.

Firma Kastex

Producent odzieży męskiej, koszul, krawatów oraz garniturów. Świadczona usługa to inwentaryzacja polegająca na sporządzeniu spisu z natury w pięciu magazynach przedsiębiorstwa ulokowanych na terenie województwa mazowieckiego.

Hipermarkety Clavix

Ogólnopolska sieć sklepów wielkopowierzchniowych. Sporządzamy dla nich comiesięczną inwentaryzację w kilkudziesięciu magazynach na terenie całego kraju.

Hurtownia MaxiBud

Hurtownia materiałów budowlanych, działająca na terenie Szczecina i okolic. Wykupiona usługa to coroczny spis z natury oraz prowadzenie ewidencji środków trwałych firmy.

Sklep Amarantus

Duży sklep z odzieżą ślubną, działający na terenie województwa podkarpackiego. Prowadzimy pełną księgowość oraz procesy inwentaryzacyjne. Jeden z naszych najstarszych Klientów.