Inwentaryzacja

Inwentaryzacja

Inwentura, spis z natury, ewidencja środków trwałych. Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie inwentaryzacji oraz księgowości. Nie trać czasu i pieniędzy na wątpliwe działania i nieefektywne inwestycje. Zapraszamy do współpracy.

więcej

Nasze usługi

  • Inwentaryzacja
  • Spis z natury
  • Środki trwałe
  • Referencje
więcej

Partnerzy

Środki trwałe

Środki trwałeŚrodki trwałe to jeden z głównych aktywów, stanowiących składnik majątkowy każdego przedsiębiorstwa. Są to środki, które występują pod postacią rzeczową oraz charakteryzują się długim okresem użytkowania (minimum 1 rok).

Środki trwałe charakteryzują się także tym, że podlegają amortyzacji czyli zużyciu, traceniu na wartości rynkowej itd. Problemy oraz złożoność procesu księgowego związanego ze środkami trwałymi często prowadzi do problemów z ewidencją oraz inwentaryzacją środków trwałych.

Firma Inwentura, świadcząca usługi rachunkowe w Łodzi i Warszawie, oferuje Państwu nie tylko sporządzenie spisu z natury środków trwałych, ale także outsourcing ich ewidencjonowania i księgowania. Z doświadczenia wiemy, że profesjonalnie prowadzona księgowość (nie tylko środków trwałych, ale także pozostałych aktywów i pasywów przedsiębiorstwa) gwarantuje brak problemów przy późniejszych kontrolach oraz inwentaryzacjach. Dzięki temu redukujemy koszty oraz gwarantujemy naszej firmie stabilność i bezpieczeństwo formalno-prawne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Możemy skupić się na prowadzeniu całej księgowości, jak i zajmować się jedynie rejestracją środków trwałych (opcja w pakiecie z inwentaryzacją). Zaufało nam już wiele firm. Dołącz do nich także Ty!